Batony proteinowe – forma przekąski?

2020-08-21

Szukasz idealnej i zdrowej przekąski? Kochasz słodycze, ale wiesz, że spożywanie ich w nadmiarze niesie za sobą złe skutki. Otóż, batony proteinowe to właśnie taka forma słodyczy, które idealnie sprawdzają się jako zdrowe przekąski po wysiłku fizycznym, jak również przekąski pomiędzy posiłkami.


Batony proteinowe https://www.legalcakes.com/sklep/kategoria/batony/ to odpowiedni bilans makro i mikro składników a także odpowiednio zbilansowana liczba kalorii oraz indeks glikemiczny. Batony proteinowe występują w przeróżnych smakach, między innymi owocowo - czekoladowe, kakaowe, karmelowe a także brownie, jednak różnią się one swoim składem i zdrowymi bilansami kalorycznymi od tych najbardziej popularnych jakie znajdziemy na pólkach sklepowych. W ich składach znajdziemy między innymi suszone owoce sezonowe jak truskawki, śliwki i wiśnie, a także migdały, orzeszki arachidowe i miazgę kakaową, gdzie substancją słodzącą jest etyrol.


Jeśli nie chcesz rezygnować ze słodkości, a chcesz być fit to dołącz do grona osób, które chcą odżywiać się optymalnie i  pokochały batony proteinowe.